Deníček Rosalie Devlin

Whatnot

16. ledna 2017 v 23:29 | Rosalie D. ~

Zasloužíte si update, pěkně vědět co a jak a kdy, proto dávám na vědomí: zbývají mi poslední dvě zkoušky a tím budu mít schluss (poslední je 24. ledna). Snažila jsem se psát, ale stálo to za starou bačkoru a něco takového vydávat nebudu. Pokusím se zítra nebo pozítří přeložit alespoň kapitolu Faith Has Its Ways, abyste měli co louskat, tak si načtěte, kde jsme skončili, ať jste ready! :))

Jsem hotová!

5. července 2016 v 21:11 | Rosalie D. ~
Tak děcka, dala jsem to! Pořád tomu nemůžu uvěřit, ale hodiny a hodiny nad učením se vyplatily, protože konečně mám prvák za sebou! Pokud se někdo rozhoduje, zda studovat práva, tak je vřele doporučuju (v Olomouci! :D), akorát musíte předem počítat s učením alá Hermiona style. Nyní se tedy pustím do plánované rekonstrukce povídek, jak jsem Vás předtím informovala a pokusím se také přidat něco nového. Děkuji za podporu! :)

Rušení a přepisování...

1. července 2016 v 16:04 | Rosalie D. ~

Na vědomost se dává, že se brzo uchýlím k celkové reorganizaci všech dosud napsaných povídek. Tenhle blog jsem začala psát v roce 2011, to znamená v 15 letech.. V té době jsem sice nepsala nejhůř, ale za některé povídky zde uveřejněné se dnes doslova stydím. Jelikož nyní, o pět let později, se mě Dramione stále drží a se psaním povídek, jak jste si jistě všimli, jsem stále neskončila, je načase provést nějaké ty změny. Rozhodla jsem se proto některé dlouho neaktivní nebo neúspěšné povídky úplně zrušit a některé starší (třeba ty hotové) přepsat.

ZRUŠÍM:
Milosrdná lež - původně tato povídka nějaký nápad měla a celkem mě i bavila, ale postupně mě jí bavilo psát čím dál méně a dnes už nevidím žádný důvod ji dokončovat (pokud byla vaše oblíbená, je mi to líto, ale najdete si určitě jiné favority :)

PŘEPÍŠU:
Volba osudu - tato povídka potřebuje víceméně pouze upravit gramatické chyby a errory v čárkách, z části už jsem ji upravovala, zbytek hodlám dodělat po zkouškách
Proti své vůli - není špatná, ale myslím, že je psaná příliš zbrkle a určitě tam některé slovní obraty potřebují předělat
Čas plyne a lidi se mění, cukrouši - tahle povídka patři mezi mé oblíbenější, ale jak jsem si ji znovu pročítala, zdá se mi až nemožně vybočená z charakterů postav, celkem špatně napsaná a zkrátka špatná, pokusím se s ní něco provést, abych ji pro vás mohla dokončit (budu přepisovat staré kapitoly a dávat vám vědět)

Informace k povídkám

29. června 2016 v 15:07 | Rosalie D. ~
Ahojte lidi,
to jsem zas já. Jenom bych Vám v rychlosti chtěla sdělit pár informací, co se mě a povídek týče. Ještě mi zbývá složit jednu zkoušku (snad, na výsledky té předchozí stále čekám) a pak mám prvák práv za sebou (byl to hororák). No a jak to tedy bude, povídky budu přidávat v pořadí, v jakém se mi je podaří psát, protože většinou mám chuť psát třeba jen jednu nebo dvě (určitě jste si všimly, které jsou mé oblíbené poslední dobou). A ještě, jelikož se mě čtenářka v komentářích ptala, povídka Help of a Mudblood nejspíš 18+ nebude, ale V bezpečí stínu ano, to mohu říct jistě už nyní. Také chystám nový díl povídky Osten pochybností! ;)

Děkuji za pozornost, PIŠTE KOMENTÁŘE, zatím zdaaar :)

A zas a zas

3. května 2016 v 20:20 | Rosalie D. ~

Já vím, že vám to musí znít jako konstantní vymlouvání se, ale opak je pravdou. Zkouškové je zase za rohem a to jsem během semestru nestihla přidat skoro nic. Věřte mi, že bych nejradši pořád jen psala sem, ale můj život se momentálně skládá z nekonečných štosů papírů a zásoby zvýrazňovačů, na nic jiného mi nezbývá energie. Omlouvám se, kdybych si vyhradila nějaký čas, kdy nebudu unavená k smrti, tak se budu snažit pokračovat v povídkách nebo minimálně přidat překlad.

Komentáře

16. dubna 2016 v 19:13 | Rosalie D. ~

Zdravím čtenáře, tento příspěvek je psaný poměrně narychlo, neboť jsem zrovna uprostřed učení občanského práva (velká zábava). Chtěla bych všechny, kteří čtou mé povídky poprosit, aby psali komentáře! Vím, je to poměrně podivná žádost, ale když mi za celou dobu neaktivity nepřibyde ani jeden komentář, není to zrovna ke psaní motivující. Když se mi náhodou sejde volný čas a chuť psát, je to malý zázrak, ale copak má smysl psát povídky, které podle odezvy nikdo nečte? Vím, že tu mám pár pravidelných komentátorů a těm děkuji, ostatní prozatím mlčící prosím, aby se sem tam ozvali. Děkuji!

Velice vytížená a v pětikilové knížce ponořená R.D.

Domov, koleje, vysoká škola (update)

28. března 2016 v 23:03 | Rosalie D. ~

Ahoj drazí, chyběla jsem Vám? :) Už je to zas nějaký ten pátek, já vím, ale teď na velikonoce jsem byla po měsíci konečně zas doma a měla jsem opravdu bohatý program. Snažím se sem přidávat kdykoliv to jde, ale život vysokoškoláka není žádný med a teď na tom bohužel nejsem vůbec dobře. Koukala jsem, že někdo by rád, abych obnovila povídku o Rose a Scorpiovi, tak pokud jste pro, ozvěte se pod článek spolu s případným dějstvím, které byste si rádi přečetli. Ode mě zatím vše, nebojte se brzo něco postnu! :)

Tak ako? :)

24. února 2016 v 2:33 | Rosalie D. ~
Prostá otázka: Na kterém dílku si přejete abych zamakala? :)

Kill me... Please! Anyone?

19. prosince 2015 v 20:07 | Rosalie D. ~
Zápočty, zkoušky, učení, mučení... Mám v sobě hektolitry kafe, nespočet energiťáků a už je mi z učení blbě, ale jedu jeduuu pojedu :D Nesnídám, nesvačím, nestihnu to, nestačím! Promiňte, vážení, mám veliké zpoždění :/ Kdybych se do Vánoc neozvala, tak to nejspíš nejsem mrtvá, jen nemám čas... Doufejme.... :D A přeju Vám klidnější prožití svátků než budu mít já!

Drazí přátelé

3. prosince 2015 v 18:50 | Rosalie D. ~
(stejný obrázek mi visí na zdi :D)

Nadešel onen krásný (pche) čas roku, kdy si všichni vysokoškoláci trhají vlasy a nadávají nad svou leností v průběhu semestru... Přiznám se, nejsem dokonalá studentka, ačkoliv snaha byla (trochu... někdy...), proto teď musím vážně máknout a vyprodukovat ze sebe to nejlepší, protože jinak to prostě nezvládnu. Držte mi prosím palce, komentujte, ale hlavně mi nepište věci typu "přidej hned další", "proč nepíšeš častěji" apod. V poslední době jsem si na tomto blogu hodně mákla, napsala dost povídek (víc než za poslední 2 roky) a teď je čas pověnovat se škole, ve stylu Hermiony! Proto mě nechte zabarikádovat se u stolu s energiťákem a bystrou myslí a nezapomeňte na mě! :) Děkuju :)
PS: Pokud bude čas, určitě něco přidám, to se nebojte :)

UPDATE

29. června 2013 v 10:56 | Rosalie D. ~

Yes! Jsou tu vysněné prázdniny :) dala jsem si na ně docela záhulový cvičební program :D a co vy, jak je hodláte strávit? :) Nicméně, proč píšu, dnes odjíždím na chatu, kde pochopitelně není internet, ale notebook si s sebou beru :) jednak abych mohla cvičit a pak abych mohla překládat pár jednorázovek, které jsem si uložila :) Rozhodně na vás nezapomenu ;) Promiňte, že píšu tak zmateně, ale píše mi do toho kamarádka a balím :D

Že by nout? :)

8. června 2013 v 13:06 | Rosalie D. ~
Tak to asi konečně přijde a dostanu nový notebook! :) Myslím, že pak bych se mohla konečně plně pustit do rozepsaných povídek! Jinak četla jsem tady nějakou kritiku a musím říct, že když si tak znovu pročítám některé své staré povídky trochu se stydím jak hloupě je to napsané :D Možná nějak přepíšu úvod k Proti své vůli, protože to je fakt děs :/ ale jinak... Snad ten notebook objednáme již brzy :) Bude to boží růžový ASUS! :) Mimochodem jak se těšíte na prázdniny? Já fakt hodně! :D

Budoucí náměty

28. prosince 2012 v 16:00 | Rosalie D. ~
Dobře, měli bychom si ujasnit, které povídky jsou nejžádanější :) A také bych chtěla psát i něco jiného než jen Dramione. Dejte mi vědět, co nejdřív ať se můžu dát do práce :) Mám vás ráda! ;)

Dobré i špatné zprávy

28. prosince 2012 v 13:06 | Rosalie D. ~
Ahoj děcka, to je překvápko, co? Mamča je zpátky! Kecám, nehráblo mi, jen mám po pár měsících zase přístup na notes... :) Bohužel to ale není můj notes, což znamená, že aktivita bude, ale v závislosti na náladách mé předrahé (A MILOVANÉ! O:-) sestřičky (sedí vedle mě :D). Jenže, trošičku problémek mám a sice, že si nepamatuju děj svých povídek a mám je všechny ve starým notesu, takže co to pro mě znamená? Přečíst si je všechny znova! :/ Nesnáším čtení svých povídek, ale co už, jinak vám nové kapitoly přinést nemůžu... Jo a co jinak? Jaké jste měli Vánoce? :) Děkuju, za všechny komentáře z dob mé nepřítomnosti, mohu vás ujistit, že jsem je poctivě četla :) Tak to tu rozjedem, co říkáte? ;)

Rozbitý počítač

21. září 2012 v 16:38 | Rosalie D. ~
Ahojky, opět mám počítač mimo provoz a momentálně z mámy vytahuju nový, takže to bude asi na dýl :D z mobilu mi bohužel nejdou psát články...

Info

8. srpna 2012 v 18:01 | Rosalie D. ~
Tak jo, lidi, včera jsem napsala docela slušnej kus povídky Zmijozelka z Nebelvíru o kterou jste si psali :) Mám tuhle povídku ráda, ale upřímně, obsah moc vymyšlený nemám, takže je to spíš improvizace :D Klidně mi napište, jak byste si přáli, aby pokračovala ;) S překladem začnu, co nejdřív :) A klidně si napište i další přání... :)

Vaše přání? :)

6. srpna 2012 v 14:03 | Rosalie D. ~
Tak, nový design už tu nějakou tu chvilku je :) Jak se vám líbí? Chtěla jsem tentokrát něco letního a veselého, tak snad jsem se trefila do noty :) Nicméně, co se týká povídek, byla jsem dlouho pryč a jen vy mi můžete říct, na čem mám zapracovat a co byste tu rádi viděli :) Děkuji za věrnost, moc si toho vážím DO KOMENTÁŘŮ MI NAPIŠTE, CO SI ODE MĚ NYNÍ PŘEJETE :) :*

COMEBACK!

2. srpna 2012 v 20:09 | Rosalie D. ~
Tak, KONEČNĚ mám svůj notýsek opět v provozu a mohu se vrátit :) Za tu dobu se mi tu jistě nashromáždila spousta komentářů (aspoň doufám) a modlím se, aby mi čtenáři zůstali věrní, což věřím, že muselo být těžké... Byla jsem dlouho pryč, ale jinak to nešlo :( Školy bylo až nad hlavu, veškerý volný čas jsem vrazila do přítele, no znáte to, na psaní zkrátka nezbyl čas. Na poslední dva týdny ale zase pojedu k babi, kde se suprově píše, takže náměty na povídky PIŠTĚ DO POVÍDEK NA PŘÁNÍ a opravdu děkuju těm, co to tu za měsíce mé absence četli. Jdu vyrobit blogu nový kabátek, zatím pá :*

A je to tu zase...

14. dubna 2012 v 12:21 | Rosalie D. ~
Lidi, příští týden, možná i dýl ode mě nic nečekejte... Jo, je to celkem na houby, ale spíš pro mě, protože píšeme hodně těžkých písemek, tím pádem mě čeká spousta šprtání a ani nebudu moct být s přítelem :( Nicméně, jen jsem vám to chtěla říct, že to prostě nedávám... Škola je pro mě důležitá, tak to snad chápete, ne? A k překladu Unforgiven, nemám to kdy překládat, ségra mě na PC pustí tak na pět minut vždycky...

Jakpak jsme na tom? :)

9. dubna 2012 v 12:40 | Rosalie D. ~
Prvně chci poděkovat za všechny komentáře, jistě víte, že jsem za každý moc vděčná a také mi hodně pomáhají, když se mi do psaní nechce :) Jinak, Expecto Patronum jsem psala dnes do jedné v noci a už je téměř hotové :) Zmijozelku mám rozepsanou novou kapitolu, ale moc mi to nejde. Jo a byl tu návrh, abych hodnotila povídky, kdo je pro? ;) HLASUJTE DO ANKETY!!!
PS: Danielle, své AU video mi klidně pošli, budu ráda ;)

Ou jééé :D

7. dubna 2012 v 19:06 | Rosalie D. ~
Tak jo, miláčci, rychlé oznámení,
tak nějak jsem se inspirovala jedním videem, které jsem včera viděla a pokud mi bude má fantazie přát, můžete v brzké době očekávat novou jednorázovku :) Jen nevím, kdy ji dopíšu a přepíšu, ještě se ozvu ;)

Papa zatíííím :*

Čte mi to tu někdo? :)

3. dubna 2012 v 21:24 | Rosalie D. ~
Drazí čtenáři,
jak jistě víte, jsem zpět a jak možná nevíte, mám rozbitý notebook. Nedá se na něm psát, takže veškerá má umělecká tvorba závisí na propisce, školním sešitu a mé mladší sestře - pokud mě totiž nepustí na svůj notes nemám to kam přepisovat. Je to velice složité a vzhledem k minimu komentářů se ptám, chcete abych pokračovala?

Hmmm.. že by? :D

1. dubna 2012 v 0:06 | Rosalie D. ~
Jojo, vidíte dobře :) Překopala jsem to tu... Co mě k tomu vedlo? Těžko říct. Možná mi blogování chybělo, možná jsem se zbláznila a nebo mám opět chuť vykašlat se na svět a žít si ve svý umělecký realitě :) Každopádně jsem zpátky, doufejme a pokud mi to půjde, pustím se znovu do psaní!! :) Jinak UPOZORŇUJU, POVÍDKY NA PŘÁNÍ ZNOVU OTEVŘENY!

Pololetí - jajks :-S

14. ledna 2012 v 12:46 | Rosalie D. ~
No jo, vím, jsem nemožná, žádná povídka tu není a vy si myslíte jak se flákám.. To ale není pravda, bohužel pro mě :( Je teď pololetí a já doháním, co můžu, navíc řeším i pár osobních problémů a ještě k tomu mě příští týden čeká lyžák se třídou v Alpách na který se opravdu těsím :) Držte mi palce, ať se nezabiju, protože pak se pokusím přeložit další Unforgiven nebo pokročit s Lost a dalšími povídkami :) Vydržte to ještě se mnou'

Vše nejlepší do Nového roku!

1. ledna 2012 v 0:29 | Rosalie D. ~
Tak jo, také budu neoriginální a popřeju vám jen to nejkrásnější :) Mimochodem co říkáte na začátek povídky LOST? Mám pokračovat? :)

 
 

Reklama