Únor 2016

Dramione obrázky, fotomontáže - I.

24. února 2016 v 21:21 | Rosalie D. ~ |  Obrázky
Vzhledem k výsledkům ankety, kde někteří o ty obrázky zájem projevili, jich Vám sem pár hodím. Mám jich neuvěřitelně moc a je škoda dávat je jen k povídkám :)
Kapitola 4

24. února 2016 v 21:10 | Rosalie D. ~ |  Fate Has Its Ways
Originální autorka starkids, povídka v původním znění ZDE.


Příštích pár dnů stačilo, aby si Draco zvykl na život v Kanadě. Rychle si uvědomil, že každý ze stereotypů, který kdy slyšel byl nechutným způsobem přehnaný. V Kanadě rozhodně nemrzlo po celý rok, překvapivě bylo podzimní počasí téměř příjemné. Tamější lidé nejedli javorový sirup ke každému jídlu, což si původně myslel. Dávali si ho jen na pár pokrmů, přesto bylo očividné nakolik svou sladkou pochoutku zbožňovali. A i poslední z předsudků byl k Dracově zklamání pověrou.

Kanaďané nechovali bobry jako domácí mazlíčky. Kvůli tomu ho dokonce jedna žena na ulici praštila. Nevinně se zeptal, zda by mohl vidět jejího bobra, protože žádného nikdy neviděl. Zatvářila se uraženě, vrazila mu facku a utekla. Draco tam zůstal zmateně stát. "Kanaďani," zamumlal pak.

Mezitím se nová kancelář Malfoy Industries dávala hezky dokupy. Byla přibližně stejně velká jako ta v Moskvě a asi poloviční vedle hlavního ředitelství v Londýně. Cítil se příjemně potěšen jejich progresem. Podařilo se mu do kanceláře najmout několik kanadských kouzelníků, za což byl vděčný. Je potřeba mít pár místních, když se snažíte rozjet novou pobočku, jinak se může dost dobře stát, že vám nedostatek kulturních znalostí z oblasti zničí celý podnik.

Tak ako? :)

24. února 2016 v 2:33 | Rosalie D. ~ |  Deníček Rosalie Devlin
Prostá otázka: Na kterém dílku si přejete abych zamakala? :)