Květen 2015

Zmijozelka z Nebelvíru 6. kapitola

26. května 2015 v 0:23 | Rosalie D. ~ |  Zmijozelka z Nebelvíru

Příštích pár dní se budila s úsměvem na rtech a stejně tak i uléhala. S Malfoyem se začali vzájemně respektovat a musela sama sobě přiznat, že to bylo příjemné.

Sedali spolu u snídaně, občas jí i přidržel dveře do učebny, zkrátka všechno se začínalo měnit. Nijak zvlášť jeho přítomnost nevyhledávala, ale když na sebe narazili, byl milý.

Zpozorovala ho dokonce i v knihovně při učení, což bylo nečekané a nové. Rozhodla se jej neoslovovat a sledovala ho z dálky, jak potichu mumlá kouzelné formule či sepisuje esej na lektvary. Uvědomila si, že na tom klukovi skutečně je něco velice zvláštního a dokázala i pochopit, že ho ostatní nazývají princem koleje.

Kromě usmíření s Malfoyem se odehrálo i pár dalších příjemných věcí. Krom Rona se opět scházela se svými přáteli, ať už u jezera či na nádvoří. Našli si čas kdykoliv, aby spolu probrali aktuální témata. Hermionin mozek jim, jak se ukázalo, přece jen chyběl.

Harry s ní hodil i krátkou řeč na téma Malfoy, aby se ujistil, že je vše v pořádku, ale měla vlastní hlavu a jako vždy ho do ní nepustila. "Musíš mi zkrátka věřit," opakovala stále dokola.

Po několika týdnech na hodině kouzelných formulí s Havraspárem, došlo k nečekané změně. Abigail byla nemocná a Hermiona seděla sama.

Drumrolls, everyone!

25. května 2015 v 23:23 | Rosalie D. ~

Jooooo! Já mám maturitu a jsem zpátky! :) Zrovna píšu 6. kapitolu Zmijozelky o kterou si píšete jako blázni, vůbec tomu nemůžu uvěřit kolik komentářů se tam nahromadilo, moc děkuju! Teď budu mít celkem dost času a takhle po nocích se píše hezky :) Počkejte si a bude snad všechno :)