Červen 2013

UPDATE

29. června 2013 v 10:56 | Rosalie D. ~ |  Deníček Rosalie Devlin

Yes! Jsou tu vysněné prázdniny :) dala jsem si na ně docela záhulový cvičební program :D a co vy, jak je hodláte strávit? :) Nicméně, proč píšu, dnes odjíždím na chatu, kde pochopitelně není internet, ale notebook si s sebou beru :) jednak abych mohla cvičit a pak abych mohla překládat pár jednorázovek, které jsem si uložila :) Rozhodně na vás nezapomenu ;) Promiňte, že píšu tak zmateně, ale píše mi do toho kamarádka a balím :D

Překlad: Poslední bitva

23. června 2013 v 22:47 | Rosalie D. ~ |  Jednorázovky

Tak, jelikož mi psaní nejde ani v nejmenším a hrozně nerada vás obírám o čtení, rozhodla jsem se přeložit jednu krátkou povídku z deviantartu na kterou jsem narazila. Předem upozorňuji, že jde o překlad, tudíž na tom nemám žádný podíl, jen jsem vás chtěla něčím potěšit. Originální povídka.

"Jaký by byl smysl všeho mého snění a doufání, kdybych dnes umřela a se mnou i má láska?" zaječela na něj.

Celá léta milovala toho blonďatého parchanta, co jí ze školních let udělal peklo na zemi. A každičkou sekundu věřila, že ji možná také miluje. Ale jak by mohl, když pro něj byla jen špinavá mudlovská šmejdka?

"Ale já tě miluju, Hermiono." řekl v náhlé zoufalé potřebě mluvit pravdu.

Jak ta slova vypustil z úst, nechal ruku s hůlkou spadnout podél těla. Ta její poklesla jen neznatelně.

"Ty lžeš!" vykřikla nevěřícně a zamířila mu opět na hruď. "Říkáš to jen proto, abych tě nezabila!"

"Nezabila bys mě." podotknul něžně přibližujíce se k ní.
"Ale ano! A udělám to, jestli uděláš ještě krok!" varovala ho, aniž by se jedinkrát podívala do těch šedých ocelových očí. Kdyby to udělala, ten poslední zbyteček sebekontroly by se sesypal.

Nedbal jejího varování, přiblížil se o další krok ke kudrnaté čarodějce, která ho pronásledovala ve snech i v srdci po více let než si dokázal přiznat. Možná ji nazýval mudlovskou šmejdkou, ale srdce, jenž pumpovalo její krev, bylo čistší a pravdivější než kterékoliv jiné na světě.

"Malfoyi, zabiju tě, jestli půjdeš blíž!" vydechla Hermiona zoufale.

Ani nemrknul a znovu postoupil vpřed.

Potřebuju poradit

21. června 2013 v 21:56 | Rosalie D. ~
POZOR VŠEM ČTENÁŘŮM ZMIJOZELKY! Nyní máte jedinečnou možnost zapojit se do příběhu! Přidejte do komentářů svůj návrh jak by podle vás měla tato povídka pokračovat, co zajímavého by se mělo stát a já se od vás budu inspirovat! :) Naprosto mi totiž selhává fantazie a nechci, aby se z té povídky stal brak.

Nový design :)

20. června 2013 v 22:53 | Rosalie D. ~
Po dlouhé době je tu nový kabátek, co na něj říkáte? :) Brzo už se opět pustím do tvorby, jelikož ve škole už mám díky bohu všechno hotové a uzavřené a už se s ničím nemusím štvát :D Co vy a výzo, jak to vidíte? :) Už půjdu spát abych nebyla zítra nevyspalá tak páá a brzo se ozvu :)

Rosalie D.

PŘEKVÁPKO!

16. června 2013 v 20:00 | Rosalie D. ~
Taak smradíci, hádejte odkud píšu! :) Mamka mi už notes dala! S čím mám tedy začít?

Že by nout? :)

8. června 2013 v 13:06 | Rosalie D. ~ |  Deníček Rosalie Devlin
Tak to asi konečně přijde a dostanu nový notebook! :) Myslím, že pak bych se mohla konečně plně pustit do rozepsaných povídek! Jinak četla jsem tady nějakou kritiku a musím říct, že když si tak znovu pročítám některé své staré povídky trochu se stydím jak hloupě je to napsané :D Možná nějak přepíšu úvod k Proti své vůli, protože to je fakt děs :/ ale jinak... Snad ten notebook objednáme již brzy :) Bude to boží růžový ASUS! :) Mimochodem jak se těšíte na prázdniny? Já fakt hodně! :D