Leden 2012

Pololetí - jajks :-S

14. ledna 2012 v 12:46 | Rosalie D. ~ |  Deníček Rosalie Devlin
No jo, vím, jsem nemožná, žádná povídka tu není a vy si myslíte jak se flákám.. To ale není pravda, bohužel pro mě :( Je teď pololetí a já doháním, co můžu, navíc řeším i pár osobních problémů a ještě k tomu mě příští týden čeká lyžák se třídou v Alpách na který se opravdu těsím :) Držte mi palce, ať se nezabiju, protože pak se pokusím přeložit další Unforgiven nebo pokročit s Lost a dalšími povídkami :) Vydržte to ještě se mnou'

Osten pochybností ~ 1. část

1. ledna 2012 v 16:34 | Rosalie D. ~ |  Osten pochybností

Přesně v té chvíli se noční můra přerušila a bledolící chlapec se s křikem a hrůzou probral.

Už několik týdnů se mu zdával ten samý sen. Věděl, že je Hermiona v nebezpečí, jen nechápal, proč se to zdá zrovna jemu a proč mu na tom záleží. Vždyť tu dívku přece z celé duše nenáviděl, nebo ne?

Znovu se usnout nepokoušel, přestože byly čtyři hodiny ráno.

V 6 hodin se vyhrabal z postele a pohlédl do zrcadla, které se mu už několik měsíců příčilo. Kdysi ho spolužáci nazývali "Zmijozelským princem", avšak nyní působil úplně jinak.

Z krásného svalnatého blonďáka se za pomoci Voldemorta stal roztřesený bledý kluk bez životního cíle.

Znechuceně si opláchl obličej a projel rukou rozcuchané vlasy. Ať dělal, co dělal, nemohl je uhladit k hlavě a to ho štvalo. Nechtěl přece vypadat jako Potter!

Oblékl si černý oblek se stříbrnou kravatou a pomalu se odebral do levého křídla, kde se každý den konala schůze Smrtijedů. Kráčel chodbami domu, který kdysi nazýval domovem a zamyšleně přejížděl prstem po svém předloktí se Znamením Zla.

Vše nejlepší do Nového roku!

1. ledna 2012 v 0:29 | Rosalie D. ~ |  Deníček Rosalie Devlin
Tak jo, také budu neoriginální a popřeju vám jen to nejkrásnější :) Mimochodem co říkáte na začátek povídky LOST? Mám pokračovat? :)