It's Over Tonight (Draco/Hermione)

6. února 2011 v 13:59 | Rosalie D. ~ |  Videa
Tohle video taky patří k mistrovským kouskům, je nádherně sestříhané, má pěknou atmosféru a i když je smutné, má hloubku. Nejlepší jsou ty texty, že víme co říkají :) Jak říkám, mistrovská práce!

Popis: Hermiona a Draco jsou spolu šťastní ale jednoho dne je Voldemort uvidí jak se baví na Vánočním plese. Voldemort hrozí Dracovi, že zaplatí za tuhle zradu, ale Draco těmto slovům nevěnuje pozornost. Hermiona naopak dostane opravdu strach. Cestuje zpátky v čase, aby zabránila tomu, že je Voldemort spolu viděl. Tančí s Dracem, a všechno se zdá být v pořádku ... Ale najednou si všimne, že na ně Voldemort zírá! Začne křičet, ale pak si pomyslí, že se jí to jen zdálo. Ale ona měla pravdu - Voldemort je viděl. Další den Hermiona zjistí, že Draco zmizel a snaží se ho najít ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Susan | Web | 24. ledna 2012 v 10:09 | Reagovat

Viděla jsem na tvém blogu už dooost videii, ale tohle mi doslova vyrazilo dech. Chudák holka, ona ho takovou dobu hledá a pak stejně oba umřou?! No to teda není fér...Ale je to krásné video a bomba spracované. Parádní... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama