Únor 2011

Zápis osmý - JUPÍ, JEJ, PŘICHÁZEJÍ PRÁZKY!

15. února 2011 v 21:24 | Rosalie D. ~ |  Deníček Rosalie Devlin
http://iheartbill.blog.cz
No jo... Ale stejně před prázdninama nás učitelé honěj :( Ve čtvrtek fyzika a v pátek zemák - ani jedno mi nejde :D A víte co? SERU NA TO! Je mi to jedno! Já už chci prostě odpočinek a nic mě od něj nedostane... Dyštak si pak vezmu referát a nějak si to vylepším, ale na nějaký velký učení teda fakt nemám... Jinak se mám dobře :) Dneska jsem byla na očním a u babičky, kde jsme čučely na TV a jedly :P Štve mě že tam nechodím častěji, ale nemám čas... Kéž by prarodiče nikdy neumřeli :'( Já to nepřežiju až se to stane... Ale mysleme pozitivně! Né, prommiňte, nic pozitivního nemám :D Vlastně jo! Zaregistrovalaj jsem se na úžasné stránky bradavice.eu, zkuste to taky ;) !!!

Draco a Hermiona - Love Song Requiem

11. února 2011 v 22:36 | Rosalie D. ~ |  Videa
Podle popisu vám možná přijde kruté, ale je nádherné... Neskončí jak by mělo, skončí... Dokonale :)

Popis: V tomto videu je všechno z Dracova pohledu. Miluje Hermionu, ale také jí nesnáší, protože je to jeho přirozenost. Takže jak můžete vidět, je velmi zmatený. Na začátku videa jí pozoruje když je rozrušená, takže sám se cítí stejně, ale když je šťastná tajně se usmívá nad jejím štěstím. Potom uvidí jak se dívá na Harryho a uvědomí si, že takhle na něj nikdy koukat nebude. Měli byste se zaposlouchat do písničky. Uvědomuje si, že on a Hermiona nikdy nemohou být spolu, protože oba pocházejí z jiných světů. Rozhodne se vrátit se ke svému starému já a být tím Dracem Malfoyem, kterého všichni znají. Ale pořád, když jí vidí si nemůže pomoct a usmívá se. (0:55). Pořád poslouchejte písničku a uvidíte jak denně na hodinách sní o sobě a Hermioně. Jeho kamarádi zaznamenají, že se něco děje a chtějí to s ním probrat, ale on to popře a přitom na ní myslí. Ve třídě na ní nepřestává zírat a začíná si uvědomovat něco divného. Dracova žárlivost nabývá na síle. V čase videa 2:00 vidí jak se k Hermioně vždycky choval a přeje si aby to mohl zastavit, ale potom v 2:19 si uvědomí, co musí udělat: zabít ji. "Alespoň bolest zůstane." Poté dostane další lekce neštěstí. Hermiona konečně zaznamená Dracovu podlost a žárlivost. Draco jí měl zabít před plesem.


Dramione

11. února 2011 v 19:43 | Rosalie D. ~ |  Obrázky
Přináším vám další várku krásných manipulací z mé sbírky :) Velké obrázky by se měly automaticky zmenšovat... Znovu připomínám, že nejsou mé výroby a našla jsem je většinou na uměleckých serverech. Přeji pěkné pokoukání :)

http://malfoy-manor.blog.cz

více pod perexem ↓

The Way I Loved You; Draco/Hermione/Harry

11. února 2011 v 19:25 | Rosalie D. ~ |  Videa
Další z mých oblíbených videí :) Je perfektně sestříhané a zmanipulované, a autorka sem skvěle zapojila polibek z filmu "Feast of Love".

Příběh: Hermiona chodila s Dracem, ale prostě jim to nevyšlo.. Teď je s Harrym ale stále nemůže přestat myslet na Draca, na dobu co byli spolu a on je na tom stejně. Harry to zaznamená, ale snaží se to ingorovat. Nicméně, věci se zhorší a Hermiona si konečně uvědomí, že se ještě přes Draca nedostala a ani tomu není blízko, když Harry projeví zájem o Ginny. Na konci se během bitvy rozejdou a Hermiona je sama se svými pocity... a nebo není?


Nenávidím = miluji...

9. února 2011 v 21:04 | Rosalie D. ~ |  Jednorázovky
Tahle jednorázovka mi zabrala celý dnešní večer. Není popravdě zrovna dvakrát úžasná ani na ní nejsem moc pyšná, ale líbí se mi. Je velice jednoduchá, inspirovaná hlavně filmem 10 důvodů, proč tě nenávidím. Také jsem do ní dala trochu z filmu "Přes noc třicítkou" a seriálu "Upíří deníky". Doufám, že až si to přečtete nezavřete znechuceně můj blog, ale na vaší tváři se objeví letmý, opravdu stačí letmý úsměv.

Varování: je to matoucí :D
Omezení: žádné
Doba: Bradavice

Ty nevíš, kdo vlastně jsem! - 4. kapitola

9. února 2011 v 15:13 | Rosalie D. ~ |  Ty nevíš, kdo vlastně jsem!
http://malfoy-manor.blog.cz
"No tak, Malfoyi, nechtěj mě rozbrečet." řekla potichu a odstrčila ho.

Naskytl se jí velice zvláštní a nečekaný pohled. Na zemi před ní bylo něco jako pekáč, neboli v tomto případě pelíšek. A neleželo na něm nic jiného než drak. Bylo to ještě mládě, jeho černo-hnědá kůže byla slabě posetá šupinami, a jeho tmavě zelené oči se přivřely v nenávistném pohledu. Byl to... "Švédský ostrostřelec! Kde si ho sakra vzal?" vykřikla překvapeně.

Mládě z ničeho nic vstalo - hned vypadalo větší - a trochu se nahrbilo.

"Nemá ráda křik! Jdi od ní radši dál."

Pozdě, na hřbetě dračice vyskočila hromada trnů, které nasměrovala na Hermionu. Draco jí na poslední chvíli strhnul stranou.

"Vyděsila si jí!" nadával potichu, když se oba natáhli na zem.

"Já jí vyděsila, jo?! Abys věděl, jdu rovnou za Brumbálem!" Sebrala se z jehličí a vyklepala si ho z vlasů. "To se mi snad zdá, tohle!" prskala v duchu.

"Hej, Grangerová!" zavolal na ní, v tu chvíli došla k prvním stromům za mýtinkou.

"Ano, Malfoyi? Ještě nějaké překvapení?"

"Jo, otoč se." Udělala co říkal. Stál mnohem blíž než čekala a hůlkou jí mířil přímo na srdce.

Zápis sedmý - NO... STOJÍ TO ZAS ZA STAROU BAČKORU :/

6. února 2011 v 17:44 | Rosalie D. ~ |  Deníček Rosalie Devlin
http://malfoy-manor.blog.cz
Panebože, připadám si jako v pátém ročníku před zkouškama NKÚ! Učitelé nás po vysvědčení pomalu, ale jistě začínají zase mordovat... Vůbec nemám páru o tom, zda byl na zítra úkol a velice pochybuju, že to ve škole vůbec přežiju. Nikdy jsem v knihách HP nenarazila na zmínku, že by se museli učit několik stránek dějin čar a kouzel... A to by mě zajímalo jak to dělali, protože já ve středu píšu z osmi zasraně nudných stránek plných blbin o ČSR ve 20. a 30. letech. Já se neumím učit a o to víc je to smutnější. Před chvílí jsem si zkusila udělat pěkný nehty a dopadlo to dost tragicky :// Obávám se, že mě v budoucnu nečeká nic pěkného, když na všechno co se školy týče hrdě ukazuju prostředníček... Dneska jsem sem přidala tři videa a pár obrázků, přidala bych i povídku, ale nevypadá to na to, že by měla zrovna moc čtenářů :( I tak mě baví psát. Mimochodem tahle písnička je úžasně depresivní:Pár obrázků Draca a Hermiony

6. února 2011 v 15:02 | Rosalie D. ~ |  Obrázky
Za tu chvilku co tyhle dva mám pořád v hlavě jsem našla pěknou řádku obrázků, většinou manipulací... Hodně z nich je z deviantart.com, ale našla jsem je i jinde... Prostě jsem nepřestávala hledat :) Tady jich pár máte (měly by se automaticky zmenšit):

http://malfoy-manor.blog.cz

více pod perexem ↓

10 things I hate about you - D/H

6. února 2011 v 14:56 | Rosalie D. ~ |  Videa
Překlad:
Nesnáším způsob jakým se mnou mluvíš. "Jsi špinavá mudlovská šmejdka!", střih tvých vlasů, způsob jakým létáš na koštěti*. Nesnáším, když zíráš. Nesnáším tvé velké zatracené sluhy (ve skutečnosti říkala vojenské boty ale slovo boots má zkrátka víc významů) a způsob jakým mi čteš myšlenky. Nesnáším tě tak moc až je mi z toho zle "Ty jeden malej odpornej červe!" a dokonce začínám básnit. Nesnáším, že máš vždycky pravdu. ** Nesnáším, když lžeš. Nesnáším, když mě rozesmíváš, a ještě víc když mě občas rozpláčeš. Nesnáším, když mi nejsi na blízku a jsem smutná, že jsi nezavolal. Ale nejvíc nesnáším to, že není pravda, že tě nesnáším, nemám k tomu blízko. Ani trošičku, vůbec...

*(doopravdy jak řídíš moje auto, ale to sem nepasuje)
** přímé řeči v tomto případě nerozumím


A Walk To Remember

6. února 2011 v 14:08 | Rosalie D. ~ |  Videa
Tohle není úplně klasické fan-made video na téma Draco/Hermiona a i to je na něm možná to krásné. Nějakého úžasného člověka napadlo předělat trailer na film "Dlouhá cesta", v angličtině "A Walk To Remember" do stylu Harryho Pottera. Tento film je o dívce jménem Jamie, která se dobře učí, ale pro všechny ostatní je to jen divná šprtka bez vkusu jejíž otec pracuje v kostele. Landon Carter je její pravý opak, povaleč, a školní drsňák. Jednoho dne se ale jejich osud protnul a Landon, ačkoliv Jamie slíbil, že se do ní nezamiluje svůj slib porušil. Dokáže jejich láska obstát?


It's Over Tonight (Draco/Hermione)

6. února 2011 v 13:59 | Rosalie D. ~ |  Videa
Tohle video taky patří k mistrovským kouskům, je nádherně sestříhané, má pěknou atmosféru a i když je smutné, má hloubku. Nejlepší jsou ty texty, že víme co říkají :) Jak říkám, mistrovská práce!

Popis: Hermiona a Draco jsou spolu šťastní ale jednoho dne je Voldemort uvidí jak se baví na Vánočním plese. Voldemort hrozí Dracovi, že zaplatí za tuhle zradu, ale Draco těmto slovům nevěnuje pozornost. Hermiona naopak dostane opravdu strach. Cestuje zpátky v čase, aby zabránila tomu, že je Voldemort spolu viděl. Tančí s Dracem, a všechno se zdá být v pořádku ... Ale najednou si všimne, že na ně Voldemort zírá! Začne křičet, ale pak si pomyslí, že se jí to jen zdálo. Ale ona měla pravdu - Voldemort je viděl. Další den Hermiona zjistí, že Draco zmizel a snaží se ho najít ...


Zápis šestý - ZAJÍMAVEJ DEN...

2. února 2011 v 22:22 | Rosalie D. ~ |  Deníček Rosalie Devlin
http://malfoy-manor.blog.cz
Ty jo, lidi, když už si myslím, že to horší bejt nemůže, vždycky se ukáže jak hrozně se mýlím... Třeba dneska jsem měla mít rande... Přišla jsem tam, nikde nikdo, odjela jsem dom a vytuhla u televize. Načež večer mi napsal jaktože jsem tam nebyla... Fajné, my se tak hezky přehlídli :// To mě hrozně sere! Já jsem na to sbírala odvahu takovou dobu a stejně mi to nevyšlo... Navíc toho kluka mám fakt ráda a chci ho konečně trochu víc poznat. Myslím, že se tohle moje zoufalstí odrazí na pokračování povídky "Ty nevíš, kdo jsem!", můžete se těšit :P Jo a konečně jsem dodělala kompletně všechny rozcestníky, takže povídky fungujou a můžete si je s radostí (doufám, že i se smíchem) číst :))
Povídky z HP - rozcestník

2. února 2011 v 21:28 | Rosalie D. ~
D/H - kapitolovky

2. února 2011 v 21:23 | Rosalie D. ~

DOKONČENÉ:

(na povídku se dostaneš kliknutím na obrázek)


Summary: Jenom dva studenti dokázali najít skrytou chodbu do tajemné místnosti schované v bradavické umývárně. Naneštěstí jsou to zrovna ti dva největší nepřátelé na světě...
Doba: Bradavice (7. ročník), trochu i potom
Varování: AU, OOC, místy 15+ :DSummary: Hermiona skončí jako obeť čarodějnických procesů, Draco podplatí soudce, aby ji mohl zlikvidovat sám. Dokáže ale zabít svou dlouholetou spolužačku a nevinnou dívku?
Doba: dávno minulá :)
Varování: masivní AU (středověk), 15+ (sex, bezcitnost, smrt)Summary: Celá léta měli všichni za to, že Hermiona Grangerová pochází od mudlovských rodičů a některým to obzvlášť pilo krev. Pro Draca Malfoye nebyla nikdy ničím jiným, než špinavou mudlovskou šmejdkou. Co se stane, když se jeho důvod k nenávisti sesype jako domeček z karet?
Doba: Bradavice (6. ročník)
Varování: OOC

ROZEPSANÉ:
Summary: Hermiona se rozhodne skoncovat s nudnou vizáží knihomolky a nechá se na radu své mudlovské kamarádky kapku zkrášlit. Kdo by to byl tušil, do kolika situací jí tato bezvýznamná změna dostane...
Doba: 6. ročník
Varování: místy OOCSummary: Dracovi se zdává pořád ten stejný sen. Vídává na smrt potlučenou Hermionu v jejich vlastním sídle a to neustále, dokud se jednou noční můra nestane skutečností. Zradí svou rodinu pro život jedné mudlovské holky?
Doba: válka
Varování: může obsahovat krutosti, místy 15+, možná trochu OOCSummary: Hermionin život se po válce hodně změnil, zmizel jeho smysl. Nikdo z těch, kteří si říkají "její přátelé" to však nepoznal, a ona se tak utápí ve vlastní beznaději. Až jednoho dne...
Doba: po válce
Varování: místy 15+Summary: Hermiona je úspěšnou lékouzelnicí pracující u Sv. Munga, má za muže Rona a vede téměř bezvadný život. Všechno na co sáhne, se jí podaří, bude ale to samé platit u jejího nového pacienta?
Doba: po válce
Varování: psychologicky zaměřené

Ty nevíš, kdo vlastně jsem! - 3. kapitola

2. února 2011 v 20:39 | Rosalie D. ~ |  Ty nevíš, kdo vlastně jsem!
http://malfoy-manor.blog.cz
Byla sama... Moc výhod to nemělo, ale mohla aspoň v klidu přemýšlet.

Maličký profesor Kratiknot je přivítal málem objetím. Z nějakého podivného důvodu měl úsměv na tváři a zářil optimismem. Jak se později ukázalo, měl pro ně připravenou speciální těžkou formuli, kterou se učili jeden na druhém.

Hodina přeměňování byla legrační, profesorka McGonnagalová se je snažila naučit jak proměnit pergamen v knihu.

Dějiny čar a kouzel byly stejně nudné jako vždycky, ten den možná ještě víc, protože mělo pár studentů referát a byli z něj ''hrozně nadšeni'' což se taky odrazilo v jejich tónu. Ani Hermiona neměla sílu psát si poznámky, opřela se bradou o ruku a počítala každou minutu do konce.

Když konečně zazvonilo, všichni se okamžitě spakovali, aby jim profesor Binns nestihl zadat domácí úkol.

K obědu měli jako vždy stoly plné dobrot na které se všichni s chutí vrhli včetně Harryho s Ronem.
Tohle je moje šance, pomyslela si Hermiona. O dějinách čar a kouzel měla čas promyslet si svůj plán. Popadla pár kuřecích kousků na cestu a rozběhla se do nebelvírských komnat.